چرخ صنعتی دایکاست با روکش لاستیکی تحمل وزن 80 تا 300 کیلوگرمی
چرخ صنعتی دایکاست با روکش لاستیکی تحمل وزن 80 تا 300 کیلوگرمی چرخ‌های دایکاست، به دلیل ویژگی‌هایی مانند سبکی، مقاومت در برابر خوردگی، استحکام بالا، ظاهر زیبا و قابلیت‌های انعطاف‌پذیری و شکل‌پذیری بالا، در بسیاری از صنایع از جمله صنعت خودروسازی، صنایع هوافضا، صنایع الکترونیک و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرند.
نمایش محصول
چرخ صنعتی دایکاست کفی گردان با روکش لاستیکی تحمل وزن 80 تا 300 کیلوگرمی
چرخ صنعتی دایکاست کفی گردان با روکش لاستیکی تحمل وزن 80 تا 300 کیلوگرمی چرخ‌های دایکاست (Die-cast wheels) یا همان چرخ‌های ریخته گری شده، چرخ‌هایی هستند که از آلیاژهای سبک مانند آلومینیوم، منیزیم و روی ساخته می‌شوند.
نمایش محصول
چرخ صنعتی دایکاست کفی گردان ترمز دار با روکش لاستکی تحمل وزن 80 تا 250 کیلوگرمی
چرخ صنعتی دایکاست کفی گردان ترمز دار با روکش لاستکی تحمل وزن 80 تا 250 کیلوگرمی چرخ‌های دایکاست (Die-cast wheels) یا همان چرخ‌های ریخته گری شده، چرخ‌هایی هستند که از آلیاژهای سبک مانند آلومینیوم، منیزیم و روی ساخته می‌شوند.
نمایش محصول
چرخ تکی دایکاست با روکش لاستیک و تحمل وزن 80 تا 300 کیلوگرمی
چرخ تکی دایکاست با روکش لاستیک و تحمل وزن 80 تا 300 کیلوگرمی چرخ‌های دایکاست در مقایسه با چرخ‌های فولادی سبکتر هستند و باعث کاهش وزن خودرو شده و در نتیجه به بهبود کارایی سواری کمک می‌کنند.
نمایش محصول
چرخ فروشگاهی دایکاست پایه فلزی کفی گردان با تحمل 220 کیلوگرمی
چرخ فروشگاهی دایکاست پایه فلزی کفی گردان با تحمل 220 کیلوگرمی چرخ صنعتی دایکاست فروشگاهی پایه فلزی کفی گردان کی از چرخ‌های با کیفیت و مقاومت بالا در برابر وزن و فشار است که به طور گسترده در فروشگاه‌ها، سوپرمارکت‌ها، هایپرمارکت‌ها و مغازه‌های بزرگ استفاده می‌شود.
نمایش محصول
چرخ صنعتی دایکاست فروشگاهی پایه فلزی کفی گردان با ترمز با تحمل 220 کیلوگرمی
چرخ صنعتی دایکاست فروشگاهی پایه فلزی کفی گردان با ترمز با تحمل 220 کیلوگرمی علاوه بر پایه فلزی، چرخ فروشگاهی دایکاست دارای چرخ‌هایی با لاستیک با کیفیت بالا و مقاوم در برابر سایش و ضربه است که به راحتی بر روی سطوح صاف و ناصاف حرکت می‌کنند.
نمایش محصول
چرخ دایکاست 160 آجدار گردان و ثابت ابتکار نوین
چرخ دایکاست 160 آجدار گردان و ثابت ابتکار نوین چرخ صنعتی فوق چرخ دایکاست 160 از نوع آجدار در دو حالت گردان و ثابت میباشند.این چرخ صنعتی قادر به تحمل وزن تا 150 کیلوگرم میباشد.چرخ صنعتی دایکاست فوق برند ابتکار نوین Ebtekar Novin ساخت ایران میباشد.
نمایش محصول
چرخ دایکاست 125 گردان و ثابت ابتکار نوین
چرخ دایکاست 125 گردان و ثابت ابتکار نوین چرخ صنعتی فوق چرخ دایکاست 125 از نوع آجدار در دو حالت گردان و ثابت میباشند.این چرخ صنعتی قادر به تحمل وزن تا 100 کیلوگرم میباشد.چرخ صنعتی دایکاست فوق برند ابتکار نوین Ebtekar Novin ساخت ایران میباشد.
نمایش محصول
چرخ یدک دایکاست 100 و 125 ابتکار نوین
چرخ یدک دایکاست 100 و 125 ابتکار نوین چرخ صنعتی فوق چرخ یدک دایکاست 100 و 125 برند ابتکار نوین Ebtekar Novin ساخت ایران میباشد.
نمایش محصول

9 کالا در دسترس میباشد
آپارت